Üyelik

 
 

TÜBİSAD; Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon ve Yeni Medya alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin en güçlü ortak sesini temsil ediyor. TÜBİSAD'ın 200'den fazla aktif üyesi, Türkiye'de yıllık 30 milyar dolarlık ticaret hacmini yönetiyor.

TÜBİSAD üyeleri geniş bir potansiyel iş ortakları ağına, hükümet yetkilileri ve endüstri düzenleyilerine ilişki kurma olanağına, güncel yerel ve uluslararası sektörel bilgiye, sektörel toplantılara katılma şansına ve TUBİSAD hizmetlerinden yararlanma olanağına sahip olabilmektedir.

TÜBİSAD Hizmetleri

 

İşinizi Geliştirmek

 

Düşünce Liderliği

TÜBİSAD üyelerinin işlerinde yardımcı olacak bazı hizmetler sunacaktır. Bu TÜBİSAD hizmetleri arasında toplantı salonlarının kullanımı bulunmaktadır.

Bu hizmetlere yenilerinin eklenmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Sunulması düşünülen hizmetler arasında etkinlik yönetimi, çalışanlarınızı destekleyin, ve teknoloji iş podcast’leri sayılabilir.

 

TÜBİSAD işinizi sürdürmek ve geliştirmek için gerekli bilgi ve destek için aranılan birinci kapı olmak istemektedir.

İş geliştirme hizmetlerimiz arasında iş talepleri, üye veri bankası, sektörel/ yerel/uluslararası bilgi, rapor ve sunumların bulunduğu TÜBİSAD kütüphanesi ve teknoloji iş podcast’leri sayılabilir. Üye veri bankası kurulmaktadır, kütüphane ise yeni sitemizde yerini almıştır.

Düşünce liderliği iş hayatında başarı için hayati önem taşır. Üyelerimizin yenilikçi fikirlere açık olmalarını teşvik ediyoruz.

Düşünce liderliği programında yer alarak, üyelerimiz paydaş toplulukları etkilemek ve gelecekteki politikaları şekillenmesinde etkin olacak uygun bir konumda olabileceklerdir.

Politikaları Etkilemek

Pazarları Geliştirmek

Komisyonlar ve Çalışma Grupları

Politikaları etkilemek sesini duyurabilmektir. TUBİSAD üyeleri, sağlıklı bir ticari büyüme ve refah için, politika analizi ve çözümler üzerinden istişareler, fikir birliği oluşturma ve lobi faaliyetleri ile doğru politika çerçevesi oluşturmak için çalışmaktadır.

 

Ticari faaliyet alanınız olan pazarların  geliştirilmesinde söz hakkı olmak ve bu görüşünü söyleyebilmek, sizi güçlü ve kârlı konuma getirecektir.

TÜBİSAD üyeliğiniz sizin sanayi ve sektör profilinizi yükseltmeye yardımcı olacak bilgi ve değerlendirmelere erişmenizi sağlar.

 

TUBİSAD bu yıl 11 komisyon kurmuştur. İletişim, tüketici elektroniğinden çevre, enerji ve telif haklarına, AB uyum yasalarına kadar çok geniş alanda bu komisyonlar çalışma grupları kurarak çalışmalarına başlamıştır.

 

Ayrıntılı bilgi ve destek için:

   

TÜBİSAD
Üye İlişkileri ve İletişim

Tel : 0212 275 5252
E-posta : tubisad@tubisad.org.tr