Üye Kazanımları

 
 

Komisyon ve Çalışma Gruplarına Katılım

Tüm TÜBİSAD üyeleri ve üye şirket temsilcileri Komisyon ve  Çalışma Grupları çalışmalarına katılma hakkına sahiptir. 2013 yılı için 10 adet komisyon belirlenmiştir. Komisyonların herbirine bir Yönetim Kurulu üyesi başkanlık etmektedir. 

Sektörel Bilgi

Portalımızın “Kütüphane” bölümünde güncel sektörel analizler, raporlar, sunumlar, yasa ve yönetmelikler bulunmaktadır. TÜBİSAD Bilgi Merkezi Komisyonu vasıtasıyle yapacağı ve yaptıracağı sektörel pazar anketleri sonuçlarını öncelikle üyeleriyle paylaşacaktır.

Karar Alıcılara Erişim

TÜBİSAD  sorunların dile getirilmesi, çözüm önerilerinin ilgili iletilmesi için ilgili kuruluş, makam,  karar alıcılarla ve/veya  yasa koyucularla sürekli iletişim içinde olmaya özel bir özen göstermektedir. Komisyon ve çalışma grupları temsilcilerinin bu ilişkileri geliştirmeleri teşvik edilmektedir. Bunu destekleyecek şekilde, düzenlenecek toplantılarla üyelerimizin sosyal ağlarını geliştirecek faaliyetler planlanmaktadır.

Şirketinizin Tanıtımı

TÜBİSAD web sitesinde “Üyelerimizden Haberler” ve “Etkinlik Takvimi” bölümlerinden şirketinizin tanıtımını yapabilirisiniz.

İş Fırsatları

Yurtdışından ve içinden ihale duyuruları, yurtdışı bilişim dernekleri tarafından talep edilen iş ortaklıkları duyuruları ve AB’den proje ve iş ortaklıkları duyuruları öncelikle üyelerimize duyurulacaktır.

Yasal Konularda Danışmanlık

Bu yasal danışmanlık  hizmeti 1 (bir) saat süreyle ücretsiz olmak üzere, anlaşmalı hukuk büroları tarafından verilmektedir.

BT İş Ortağı Bul

Bu servis, sizin isteklerinizi (requirements) tüm ilgili üyelerimize dağıtımının yapılmasını kapsar. Size yardımcı olabilecek üye firmalarımız sizinle doğrudan temasa geçecektir. İstediğiniz takdirde adınızın saklı kalmasını talep edebilirsiniz.