TÜBİSAD "Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü 2015 Pazar Verileri" Projesi Çalışmaları Başlıyor

Geçtiğimiz yıllarda sektörümüze bir çok alanda büyük katkıda bulunan TÜBİSAD "Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü 2015 Pazar Verileri" çalışmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

2011 yılında başladığımız ve her yıl sizlerin değerli desteklerinizle gerçekleştirmekte olduğumuz “Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü Pazar Verileri” raporu nitelikli ve güvenilir veri sağlaması açısından artık aranan bir rapor konumuna ulaşmıştır.

Sektörün göstermiş olduğu ilgi ve tüm kamu raporlarında referans olarak kullanılmasından aldığımız güç ile her geçen yıl çalışmamızı bir üst seviyeye taşımaktayız.

Bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan TÜBİSAD “Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü Pazar Verileri” çalışmamız, Deloitte Türkiye proje yönetimi ile CONTEXT, TOBB Telekomünikasyon Meclisi proje ortaklığı ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD), Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SASAD), TELKODER, ODTÜ Teknokent iş birlikleri ile gerçekleşmektedir.

2015 yılı sektör verilerini belirleyecek bu yılki çalışmamızın sonuçları da gerek kamu gerek basın tarafından heyecanla beklenmektedir.

2011, 2012, 2013 ve 2014 yılı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü Pazar Verileri raporlarımıza aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

Bu yılki anket çalışması 14 Mart 2016 tarihinde başladı. Çalışmanın sağlıklı ilerleyebilmesi için anketin doğru kişilere ulaşması önem taşımaktadır. Bu çerçevede firmanızdan anket sorularını cevaplayacak temsilcinizin iletişim bilgilerini nevalb@tubisad.org.tr mail adresine iletmenizi rica ederiz. Anket linki ilgili temsilciye e-posta yoluyla iletilecektir. Anket yolu ile elde edilecek veriler toplu olarak değerlendirilecek, gizlilik ilkesi çerçevesinde hiç kimseyle paylaşılmayacak ve değerlendirmeler kesinlikle firma bazında açıklanmayacaktır.