Bu e-bülteni düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayın

 
BİLİŞİM EKOSİSTEMİNİN ORTAK SESİNDEN

Tüm üyelerimize merhaba!

Türkiye bilişim ekosisteminin güçlü sesi, ortak aklı ve kurumsal hafızası TÜBİSAD’ımızın yeni e-bülten sayısında sizleri selamlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.

Devamını Okuyun


ULUSLARARASI YETENEK TRANSFERİ – SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI / ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde uluslararası teknoloji uzmanlarını ülkemize kazandırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, Ar-Ge ve teknoloji firmalarının nitelikli insan kaynağı ihtiyacını karşılanması üzerine “Uluslararası Yetenek Transferi” programı 9.09.2022 tarihinde duyurulmuştur.
Devamını Okuyun


TÜBİSAD’IN YOL HARİTASINDA 2022 AĞUSTOS – ARALIK

Bilişim sektörü pandemi döneminde olduğu gibi bu yıl da tüm sektörleri destekleyen önemli bir konumda yer almaya devam etti. Bilişim sektörünün ilerlediği yolda bazı mesafeler zaten pandemi sebebiyle çok hızla alınmak zorunda kalınmıştı. Aniden ortaya çıkan risklere karşı elde ettiği bu tecrübe neticesinde sektörümüz 2022 yılında hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sunmaya devam etti.

Devamını Okuyun


TÜBİSAD YENİ DÖNEM ÇALIŞMA GRUPLARI

Bu bölümde TÜBİSAD Çalışma Gruplarının 2022 Ağustos – Aralık tarihleri arasında gerçekleşen faaliyetlerinden özet bilgiler yer almaktadır.

Devamını Okuyun


ÇEVRE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FAALİYETLERİ

TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluş, 2015 yılından bu yana yürüttüğü e-atık toplama ve geri kazanım çalışmaları kapsamında profesyonel bir anlayışla çeşitli kanallardan topladığı elektronik atıkların ekonomiye ve çevreye kazandırılmasını sağlıyor.

Devamını Okuyun 
TÜBİSAD Bilişim Sanayicileri Derneği Büyükdere Cad. No:102
Maya Akar Centre B Blok K:18 D:71 34394 Esentepe, Şişli, İstanbul
Tel: +90 (212) 275 52 52 Mersis no:9428835685368634

www.tubisad.org.tr
 
Eski E-bültenler | Kişisel Bilgilerimi Güncelle | E-Bülten Listesinden Çık | Gizlilik Politikası